Zadbaj o swoją twarz odpowiednim zabiegiem kosmetycznym

profesjonalne zabiegi kosmetyczne

Nasza skóra po minusowych temperaturach wymaga odpowiedniej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć jedynie w domu bądź też zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miasto, w którym jesteśmy w stanie znaleźć bardzo dużo gabinetów kosmetycznych z pokaźną listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich dostępnych w klinice VESUNA w Krakowie!

Wydłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań decyduje się na ten zabieg. Do wyboru jest mnósto rodzajów metod – 1:1, 2:1. 3:1 to tylko kilka z nich. Wybór zależy od tego, jaki efekt chcielibyśmy otrzymać. Zabieg jest dosyć prosty i polega na przyczepieniu syntetycznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od 3 do sześciu tygodni. Sztuczne rzęsy wypadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 150 do aż 500 zł.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, jakiego celem jest złuszczenie naskórka za pomocą diamentu. Kompletna regeneracja skóry trwa do siedmiu dni. Przez początkowe 24 godziny cera jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być zaczerwieniona oraz odrobinę opuchnięta. W zależności od efektu, jaki pragniemy uzyskać i stanu naszej twarzy mikrodermabrazje należy powtórzyć od trzech do 6 razy. Skóra po mikrodermabrazji jest bardziej gładka, pozbawiona martwych komórek jak również odświeżona.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania twarzy jest lifting przy zastosowaniu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak też zredukowanie nadmiaru tłuszczu na twarzy, oraz podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od stanu skóry, należy przeprowadzić od trzech do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na zabieg trzeba skonsultować się z lekarzem, który sprawdzi, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, że działa na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, oraz poprawia jędrność. Jest to doskonałe wyjście dla każdego rodzaju skóry. GeneO to zabieg niebolesny i ożywczy. Ilość jak również częstotliwość przeprowadzania zabiegów zależą od stanu skóry, ustalane są w trakcie konsultacji. Na plus zabiegu przemawia także fakt, iż skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.