Sprawne sprzątanie

rura od odkurzacza

Utrzymanie mieszkania w czystości czasami powoduje problemy. Sprawa jest bardziej uciążliwa, gdy posiadamy psa lub kota. Konfrontacja z sierścią jest szczególnie trudna oraz uciążliwa. Czy posiadamy sposób na usunięcie sierści z kanapy, poduszek, dywanu? Oczywiście, że tak! Poznaj dobre odkurzacze, które wesprą Ci w czyszczeniu.

Rodzaje odkurzaczy

Wbrew pozorom dobór trafnego odkurzacza nie jest prostym zadaniem. Możemy wymienić kilka typów tego sprzętu. Główny podział mówi o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona możliwość. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który cechuje się potężnym silnikiem i szczoteczką o wysokiej mocy wciągania. Dobre radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i wielkich zabrudzeń na różnych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Innym rozwiązaniem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy Miele oraz Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko zbierają zabrudzenia, lecz również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki kurzu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie możesz sobie poradzić z czyszczeniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych poważnych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze gdy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.
Zainteresowany odkurzaczem Samsung? Zobacz film Odkurzacz Samsung POWERbot VR9000 okiem mamy