Problem ze zniszczonymi włosami

piękne długie włosy

Częste farbowanie, codzienne suszenie a także modelowanie włosów doprowadziło do tego, że zrobiły się cienkie i bez blasku? Poznaj parę metod na to, w jaki sposób dobrze je zregenerować. Dzięki informacjom przez nas napisanym Twoje włosy znowu mogą być piękne oraz lśniące.

Odwiedziny lekarza:

zdrowe włosyPierwsza możliwość to wizyta u doktora, który powinien zlecić badania, aby zbadać czy nie brakuje nam witamin a także minerałów, jakie odpowiadają za prawidłowy wzrost włosa jak także jego odpowiednią strukturę. Po analizie rezultatów jak i przyjrzeniu się naszym włosom jak także skórze głowy doktor powinien zalecić odpowiednią według niego kurację. Zazwyczaj terapia składa się z suplementu diety a także właściwych kosmetyków do pielęgnacji, czyli przede wszystkim szamponu bez parabenów jak również odżywki.

Odbudowa włosów w domu:

Również w domu możesz na własną rękę spróbować naprawić swoje włosy. W aptekach można znaleźć sporo suplementów, jakie mają interesujący skład. Najchętniej kupowane są te, które mają sporą porcję skrzypu i biotyny. Należy mimo wszystko pamiętać, iż tabletki, które pomogły Twojej przyjaciółce nie muszą pomóc również Tobie. Odpowiednia kuracja może się wiązać z przetestowaniem kilku preparatów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów trzeba o nie też zatroszczyć się od zewnątrz dzięki szamponom oraz odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te z apteki. Trzeba także rozważyć wcierki do włosów. Pokaźną renomą cieszy się wcierak z kozieradki, która niestety nie ma aromatycznego zapachu, lecz może dać pozytywne efekty.