Pomysł na urodzinowy prezent dla faceta

Pomysł na urodzinowy prezent dla faceta

Przed tego gatunku trudnym wyborem systematycznie stają dziewczyny chcące obdarować faceta przy okazji jego urodzin. Koleżanki, babki, teściowe, kochanki – wszystkie wymienione kobiety analizują ofertę e-sklepów, smutno rzucają okiem na wystawy sklepów w marketach, tracą pomysły, czują desperację, w jaki sposób sprawić mu uśmiech? Wszyscy wiedzą, że faceci są z Marsa, a baby z Wenus – podpowiedź najprostsza i najmądrzejsza: nie dawajcie mężczyźnie, moje panie, podarunków zbieżnych z Waszym gustem. Chyba żadnego faceta, zaufajcie mi, nie podnieci bilet na wizytę w spa czy też na szaleństwo w sklepie w galerii. Nie kombinujcie, aby go zachwycić wręczając mu nawet najbardziej nowoczesne kalesony zimowe, nawet jeśli by były z najwspanialszego kaszmiru. Gdy będzie miał takie pragnienie, osobiście sobie takie nabędzie i żadna kobieta nie ma potrzeby o tym myśleć. Drobnostki do postawienia na meblach również nie są idealnym podarunkiem, tak jak i śliczne ramki na fotki z urodzin u mamy.

Co w takim układzie podarować facetowi z okazji urodzin? Mądra porada: dobrym wyborem jest podarunek niematerialny, jaki da mu okazję do przeżycia przygody, skupienia się na nowej aktywności, sportem, czymś, co da mu radość. Porywającym – i nieszablonowym – sposobem na prezent jest bilet na jazdę sportową bryką. A jeszcze ciekawszą opcją jest przejażdżka ulicami polskiego miasta. Wymienione prezenty są nawet dzisiaj dostępne, wybrać można jedno z przepięknych aut: Ferrari lub Lamborghini. Przed takim wyborem każdy mężczyzna poczuje się jak osioł, któremu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A w momencie gdy już podejmie decyzję stawiając na jeden z pojazdów, dookreśli również miejscowość, po której chce się przejechać (Poznań, Katowice, Wrocław, Bielsko Biała). A później – już tylko radocha, emocje i dreszczyk wspaniałej przygody. I nie zapominajmy, że też niebywała wdzięczność dla kobiety, jaka tak wspaniały prezent dała.

jazda ferrari

Inne pomysły na męski prezent warte przedyskutowania, gdy z dziwnych przyczyn nie kupicie wspomnianego vouchera, to karta wstępu do klubu fitness (no chyba, że jego ulubiony sport to przełączanie programów w telewizorze lub ciągłe przysuwanie do ust kufla z piwem i pajdy chleba z szynką), w jakiej będzie mógł potrenować o dogodnej dla niego godzinie, kiedy tylko chwyci go ochota na wysiłek.

Mile widzianym podarunkiem urodzinowym dla niego, bez różnicy od tego czy jest stary czy młody, zawsze okazuje się coś związanego z jego zainteresowaniami. Jeśli masz okazję kupować podarunek kolekcjonerowi – kwestia jest prosta, jeszcze jeden okaz do kolekcji (monet, czapek, zapalniczek, znaczków, koszul, cokolwiek jest obiektem jego kolekcjonerskiego pożądania) na 100% go zadowoli. Wyjątkiem może być sytuacja, w jakiej do kolekcji znaczków brakuje już zaledwie pojedynczego rzadkiego okazu, którego on sam przez kupę lat nie odszukał. Lecz wtedy pozostaje przykładowo album, czy coś jak lupa – różne dodatki połączone z jego zainteresowaniami w każdym wypadku zrobią mu frajdę. Dla czytelnika – dobra książka, dla kibica piłki nożnej – t-shirt z autografem Zielińskiego, dla fana staroci – urokliwy drobiazg wyszperany na giełdzie staroci, pomysłów jest sporo i z całą pewnością odnajdziesz coś, co spodoba się solenizantowi.

Tekst przygotowany przygotowany przez http://jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *