Pozbądź się owłosienia na zawsze

skuteczna depilacja

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii wciąż zostaje laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta powinna być dokonywana w sezonie zimowo-jesiennym, dlatego teraz chcemy ponowić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wskazanej części ciała. Z opisywanych sposobów równie często korzystają kobiety i panowie. Wiek bądź płeć nie mają tutaj znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wskazanego miejsca. Obszerne obszary ciała można podzielić na części. Często pacjenci wybierają wyłącznie depilację łydek czy ud. Parametry sprzętu wybierane przez specjalistów są zależne od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dostosowane jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, ciemnych włosków. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę popularnych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę i zwracający uwagę na swój wygląd.

Skuteczna depilacja w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności uznawany na całym świecie.