Po zastanowieniu ogoliłem plecy

Dziś troszeczkę bardziej prywatny artykuł, w którym dzielę się z Wami moim przeżyciem z ostatniego czasu, jakie powoduje ogólnie sporo adrenaliny oraz ambarasu. Po kilkunastu tygodniach dywagacji z moją połówką zdecydowałem pojechać do kliniki medycyny estetycznej dla mężczyzn, aby wydepilować swoje plecy.

Pewnie uważasz, że pewnie walnąłem się w czaszkę. Fakt jest jednak taki, że zarost na moich plecach to coś nienormalnego. Gąszcz to niewystarczająco mocne określenie, ja mówiąc najprościej prezentowałem się jak goryl. A że mej kobiecie było to nie w smak, to była skłonna agitować mnie do ogolenia pleców w skrajnych przypadkach kilkanaście razy w przeciągu tygodnia. Koniec końców musiałem się ugiąć i zacząć poszukiwania punktu, w którym mógłbym przeprowadzić taki zabieg depilacyjny.

Od starcie wiedziałem jak trudno odkryć będzie kosmetyczkę przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla facetów. Ogłoszeń teoretycznie jest wiele, lecz rzeczywistość jest taka, że znacząca partia z nich nie stwarza wiary. Po pierwsze dlatego, że czytając stronki internetowe tego gatunku kosmetyczek ciężko odnaleźć w ich zawartości na oceny napisane im przez facetów, a nie kobiety. A rozumiesz, co jak co, ale chłop od panienki się wyraźnie różni i inaczej odczuwać ma prawo na wspomnianego rodzaju zabiegi. Po jakimś czasie dałem radę odnaleźć jednak gabinet Vesuna, która to prowadzi kompleksowe usługi estetyczne dla mężczyzn a na podstawie tego co mówią opinie przedstawiane przez klientów robi to dobrze. Musiałem to ocenić na własnej skórze.

Przedzwoniłem do nich z zamiarem umówienia się na spotkanie. Wiadomość przyjęła kulturalna recepcjonistka i zaoferowała mi natychmiastowo przyjazny dla mnie dzień wizyty. Poinformowała mnie o wszelakich kwestiach związanych z tego typu depilacją laserową, powiedziała jak się do depilacji przygotować i wspomniała też o tym jaki spraw mogę wypatrywać po wizycie.

W chwili gdy przyjechałem na planowane spotkanie, to czułem lekki niepokój. Ostatecznie sądziłem, że takiego rodzaju rzeczy są dla kobiet, a nie dla facetów. Mój lęk natychmiastowo jednak został usunięty, z powodu tego, że w klinice licząc mnie znajdowało się pięciu facetów. Wygląda więc na to, że nie przyczyny, aby się krępować, mężczyźni także zaczęli dbać o siebie i również urządzają sobie wizyty do klinik medycyny kosmetycznej dla chłopaków.

Trzeba odnotować, że pacjenci konsultują się tam z ekspertami od kosmetyki i lekarzami od skóry, w efekcie czego mają zapewnienie, że przy żadnym z zabiegów nie wyrządzą sobie szkody.

Sam zabieg przebiegł bardzo szybko i bezboleśnie. W zasadzie po pierwszym zabiegu wygląd pleców był doskonały. Marzę jednak o tym, żeby włosy na 100% nie odrosły, przez co prawdopodobnie zarejestruję się na jeszcze jedną depilację.

Już na końcu pragnę jeszcze powiedzieć na temat tego, w jaki sposób na moją depilację zaripostowała ma kobieta. Wcześniej nie zapowiadałem jej w temacie tego, że wybiorę się na depilację, w efekcie czego była wyjątkowo zaskoczona. I mam obowiązek zaznaczyć, że pierwszy raz od wielu miesięcy tak szybko pragnęła wziąć mnie w objęcia. Także mówię, depilacja dla mężczyzn w stu procentach spełniła moje marzenia.

Gdy obawiacie się tego rodzaju zabiegów, to nauczycie się więcej o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, poważnie nie ma się czego bać.