Nowe funkcje w pralkach

kolorowe pralki

Samsung jest jednym z renomowanych producentów urządzeń AGD oraz RTV na świecie. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki wyjątkowo często ułatwia nam elementarne czynności. Tym razem producent zadecydował pójść naprzeciw roztargnionym. Dołożył do swyk pralek funkcję Addwash, która do dzisiaj nie była znana.

Nowość w pralkach

Pranie nie kojarzy się z najprzyjemniejszą pracą. Na początku wypada dokonać selekcji ze względu na materiał, następnie odcienie. Często też segregujemy pranie, na te które pierzemy w wysokiej oraz niższej temperaturze. Wielokrotnie nie pamiętamy o wrzuceniu paru ciuchów będących w innym pomieszczeniu. Dotychczas nie mieliśmy sposobności, by zatrzymać pranie i naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadomy takich zdarzeń w związku z czym zdecydował się im zaradzić. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dorzucanie ubrań w trakcie prania, lecz niesie ze sobą szereg zmian. Samsung w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli także na nadzorowanie całego procesu przez smartfona. Nawet będąc poza domem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z nową funkcją, posiadają też technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na nabór mocy podczas prania, właściwie go zmniejszając.

| Zobacz też: SAMSUNG WW12K8412OW Recenzja Pralki Add Wash

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Jeśli będziesz chciał dołożyć kolejne ubranie do bębna pralki, będziesz miał możliwość to uczynić natychmiast. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i kasy. Nigdy więcej nie będziesz musiał niszczyć nerwów po włączeniu pralki, w momencie gdy odnajdziesz zagubione rzeczy. Obecnie wystarczy jedynie je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego typu pralek są wyjątkowo korzystne. Nowoczesna funkcja pralek Samsung bardzo ułatwia planowanie i wykonanie prania. Opłaca się skorzystać z tego rodzaju możliwości.