Co to jest Arcgis

ArcGIS to aplikacja dająca możliwość na pracę grupową, pozwala ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Stwarzanie ich oraz udostępnianie. System ArcGIS  jest pakietem programów skierowanym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W skład pakietu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Szczegółów dowiesz się na tej stronie: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można wzbogacać o kolejne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie stworzyć w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać wprowadzone informacje|dane. Taka kompozycja sprawić może o wiele prostsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w pasażu handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych korporacjach. Możliwości tworzenia map użytkowych to tylko nieliczna z wielu możliwości jakie można zrealizować za pomocą systemu ArcGIS.

Do prawidłowego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na witrynę producenta w sekcji pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *