Kupujemy nowe buty – poradnik

kupujemy mokasyny

Wybór właściwych butów bardzo często przysparza mnóstow kłopotów, gdyż wymaga rozważenia wielu kwestii. Oprócz sprawy wizualnej powinna się również liczyć wygoda. Oto parę porad, którymi należy się kierować przy kupnie najstosowniejszego obuwia.

1. Określ aktywność, jaką planujesz wykonywać poczas noszenia obuwia.

Planujesz wyjść na spacer, pobiegać, do pracy, a może na ekskluzywną imprezę? Każde z tych miejsc wymaga innego typu obuwia. Na piesze spacery, w szczególności te górskie sprawdzą się doskonale trekkingi z dobrym podparciem dla kostek. Obuwie na stylową imprezę, na którą planujesz pójść w sukience – wyśmienitym wyborem będą buty na obcasie, które dodadzą klasy całej stylizacji. Rozmiar szpilki wybierz, tak żeby było Ci komfortowo. Jeśli nie lubisz za bardzo wysokich obcasów i okazjonalnie je ubierasz, nie zmuszaj się do wybrania 10 cm szpilek. Buty sportowe – tutaj posiadamy duże pole manewru. W galeriach dostępne są buty do kręgli, do biegania, do piłki nożnej jak też wielu innych rodzajów sportu. Jeśli lubisz jedną aktywność, jakiej poświęcasz dużo czasu wyselekcjonuj obuwie odpowiednie dla dyscypliny. Jeśli uprawiasz różnorodne sporty kup obuwie uniwersalne.

2. Materiał jest ważny

Kupując obuwie nie bez znaczenia jest materiał, z którego są wyproudkowane. Doskonale nadają się buty ze skóry naturalnej. Buty ze sztucznej skóry mogą być mało komfortowe jak również może być problem z ich dopasowaniem do stopy.

3. Dobierz rozmiar do stopy!

Masz rozmiar 37? Nie wszystkie buty w tym rozmiarze będą odpowiednie dla Ciebie. Rozmiarówki niektórych producentów są różne, w związku z tym dobrze jest przymierzyć buty, jakie planujemy zakupić i zrobić w nich trochę kroków.
Szukasz komfortowych i eleganckich butów zajrzyj na luxusowi.pl.