Koniec z nudnymi sufitami!

sufit napinany w salonie

Urządzanie mieszkania może przysporzyć wielu problemów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Choć dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii zdaje się być mały, posiadamy masę możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, które dają niemało sposobności aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufit akustyczny

Drażni Cię duży gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wyciszyć pomieszczenie. Ten model sufitu daje możliwość, też pozbyć się efektu echa, który częstokroć przeszkadza w pomieszczeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być również idealnym elementem dekoracyjnym.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii nudny biały sufit można zmienić w wyjątkową ozdobę wnętrza, jaka równolegle może spełniać funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, która odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco oświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest znacznym udogodnieniem. Opcja zmiany koloru oświetlenia i uregulowania jego natężenia sprawi, że otrzymasz w wnętrzu wyjątkowy klimat! Możesz również uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, ale jest także doskonałym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego a także restauracji.

Sufity lustrzane

Sufity te wyśmienicie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w domu, jak też knajpach albo urzędach. Nadają pomieszczeniom niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zaaranżować w różnorakich kolorach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są nieskomplikowane w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie pokoi, w jakich zostały zastosowane.

Dowiedz się więcej o największym producencie sufitów napinanych https://www.youtube.com/watch?v=DYptouuIrUE