Jak sprawnie pozbyć się kilogramów?

skuteczne odchudzanie

Sporo osób nie jest dumnych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną z szczególnie wymienianych niedoskonałości jest figura. Poszukujesz środka na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie parę porad.

Dieta to nie wszystko

Jeśli myślimy o budowaniu linii, częstokroć stawiamy na zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się czy nie możemy wymodelować konkretnej części ciała? Zdecyduj się na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowejlub usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to pierwsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych i monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to sposób bezinwazyjny i komfortowy. Jest atrakcyjną wersję dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

odchudzanie w krakowie

Na czym polega endermologia

Zmartwieniem naszych pacjentek jest często jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie likwidować cellulit i ujędrniać wybrane partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a dodatkowo pozwala na wygładzenie skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Pozwalają na natychmiastowe cieszenie się trwałymi rezultatami.