Czemu mamy cellulit?

Gdy na skórce ud, bioder, pośladków lub brzucha zauważasz pewne nierówności oraz grudki, niestety świadczy to, że także Ciebie dotknął kłopot cellulitu. Marchewkowa powłoka może wystąpić się u nas, niezależnie od naszego wieku, bądź prowadzonego trybu życia. Według fachowców, ta niedogodność dotyczy większości dorosłych dam, lecz potrafi dodatkowo wystąpić u młodych kobiet. Działa na to poziom estrogenu. Jego wahania są najniebezpieczniejsze w czasie dojrzewania bądź w okresie brzemienności. Też korzystanie z terapii hormonalnych może zakłócić stan tego hormonu. Efektem będzie wystąpienie pomarańczowej skórki.

W jaki sposón się pozbyć cellulitu

Niestety, nie powstała dotychczas wspaniała terapia czy technika, jaka by pomogła zupełnie się pozbyć tego defektu. Cellulit niezwykle często jest uzależniony od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednak zabiegi, dzięki jakim potrafimy zredukować jego występowanie. Wymaga to od nas regularności również silnej woli. W szczególności właściwa dieta, a ponadto ćwiczenia pomogą nam uzyskać pożądane efekty. Z tym, że rezultaty będziemy mogły zarejestrować dopiero po jakimś czasie. Dużo pań decyduje się też na korzystanie ze profesjonalnych leków, lub kremów. Trzeba jednakże również tu uważać, gdyż nie każda spośród nas może je brać. Głównie ze względu na występowanie w nich jodu, dziewczyny cierpiące na choroby tarczycy winny być niezmiernie rozsądne.

Napawaj się piękną również gładką skórą

Wiele dam ażeby pozbyć się pomarańczowej skórki, decyduje się na poddanie zabiegom świadczonym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po kilku wizytach, nasza skórka odzyska swój dobry odcień. Celem takich zabiegów, jest w szczegolności usprawnienie krążenia w skórze także wykluczenie obrzęków. Jednym spośród notorycznie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na miejscowym ocieplaniu ciałka. Duża temperatura łamie również usuwa komórki tłuszczowe. Już po pierwszym zabiegu można zobaczyć skutki. Skórka ulega ujędrnieniu, rozprostowaniu, i odzyskuje swój dobry wygląd. Dla dostania lepszych rezultatów zaleca się wznowienie zabiegu cztery razy.