Bądź modna wiosną 2018!

modne ubrania damskie

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie będą obowiązywały w roku 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić na ulicach, jednak bez wątpliwości zawładnie weselami oraz salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które wielbią przyciągać uwagę jak również chcą zachować nietuzinkowy styl. Będziemy mogli znaleźć całe brokatowe stylizacje – spódnice, żakiety jak również inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak też akcesoria, jakie można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się Panie, które nie boją się odróżniać i chcą eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda często powraca. W 2018 powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać wyłącznie do fitnessu. Na ulicach napotkamy wiele Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą wielokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w jakich ćwiczymy czy też siedzimy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie także wzorowana na rajdowcach oraz motocyklowych. Będzie to styl z pewnością stonowany.

6. Czerwień

Odważne a także lakierowane kreacje w odcieniach wyraźnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plastik

Ciuchy plastikowe? Prześwitujące sukienki z plastiku, żakiety oraz inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z renomowaną modą.

8. Motyle

Modnym motywem w 2018 będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się odrobinę odmiennie niż dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli kurtek.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od paru lat.

11. Kwiatowe wzory

Popularny wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu zostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów ogromną popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, jednka również sukienki oraz marynarki.